Odkryj prenumeratę Wyborcza.pl
logo wyborcza.pl
POMOC
Ikona kategorii

Mam pytanie o ofertę

Odkryj prenumeratę Wyborcza.pl

W zależności od posiadanego pakietu, prenumerata daje dostęp do treści publikowanych w ramach „Wyborczej”:

Umożliwia czytanie na urządzeniach mobilnych, zapisywanie artykułów w schowku do przeczytania w wolnej chwili, słuchanie podcastów „Mistrzowie słowa”, „8:10”, „Warszawa nadaje'', „Zdrowa rozmowa'' i podcastów na Wysokieobcasy.pl, jak również komentowanie artykułów czy przeglądanie codziennych e-wydań „Wyborczej” (w formatach EPUB, MOBI, PDF).

Czytanie bez ograniczeń pełnych artykułów jest możliwe wyłącznie po zakupie prenumeraty.
Do wyboru masz trzy pakiety:
Podstawowy
Premium
Klubowy

Za dostęp możesz zapłacić raz – np. za cały rok z góry – lub podpiąć kartę płatniczą i co 4 tygodnie automatycznie opłacać prenumeratę.

Druga opcja jest o tyle wygodniejsza, że nie wymaga pamiętania o płatności. Co ważne, w każdej chwili możesz zrezygnować z autoodnowienia prenumeraty.

Z prenumeraty korzystasz za pośrednictwem konta Wyborcza.pl, założonego na Twoim adresie e-mail, na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu oraz w ramach aplikacji „Wyborczej''.

O pakietach słów kilka:

Pakiet Podstawowy jest idealny dla tych, którzy lubią czytać krótkie treści, chcą być na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata, są ciekawi opinii ekspertów i dużo komentują. W tej ofercie nie znajdziesz jednak tekstów publikowanych w naszych serwisach lokalnych, magazynach czy artykułów z archiwum „Wyborczej”.

Sprawdź do jakich artykułów masz dostęp w pakiecie Podstawowym
Pakiet Premium jest dla tych, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich serwisów i magazynów Wyborcza.pl. Zawiera on materiały z pakietu Podstawowego oraz treści z ponad 30 serwisów miejskich, reportaże w „Dużym Formacie”, wywiady i rady dla kobiet na Wysokieobcasy.pl, „Wysokie Obcasy Extra”, opinie, eseje i analizy socjologiczne w „Wolnej Sobocie”, porady prawników, rozmowy z przedsiębiorcami i zmiany w przepisach w „Ekonomia+”, fakty i ciekawostki historyczne w „Ale Historia”, opowieści o słowach, quizy i żarty w magazynie „Słówka”, recenzje i rankingi książek w magazynie literackim „Książki”, przetłumaczone teksty naszych europejskich partnerów (m.in. „Die Welt”, „El Pais”, „Le Figaro”).

Sprawdź do jakich artykułów masz dostęp w pakiecie Premium
Pakiet Klubowy to coś więcej niż publikowane artykuły. Dlatego Członkinie i Członkowie Klubu – poza wszystkim, co w pakiecie Premium – otrzymują 2 dodatkowe prenumeraty dla bliskich (tutaj dowiesz się jak przekazać dostęp wybranym 2 osobom), mają bezpośredni kontakt z redakcją, dostają zaproszenia na ekskluzywne spotkania, a także mają dostęp do archiwum Wyborcza.pl, w którym znajduje się ponad 4 mln artykułów opublikowanych od 1989 r. Dodatkowo w ramach pakietu obowiązuje 3-miesięczny darmowy dostęp do podcastów radia TOK FM, a po upływie tego okresu mogą skorzystać z 50% zniżki.

Sprawdź do jakich artykułów masz dostęp w pakiecie Klubowym
Czy porada była pomocna?